Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Mine 9 – HD

Mine 9 – HD

9 miners. 2 miles underground. 1 hour of oxygen.Apr. 12, 2019 83 Min.
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia e minatorëve që luftojnë të mbijetojnë pas një shpërthimi në minë, mes jetës dhe vdekjes…

Titulli origjinalMine 9
Vlerësimi TMDb6.3 6 votes