Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Miss Bala (2011) HD

Miss Bala (2011) HD

Sep. 11, 2011 (Mexico, USA)113 Min.R
Your rating: 0
6.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Stephanie Sigman isLaura Guerrero
Laura Guerrero
Noe Hernandez isLino Valdez
Lino Valdez
Irene Azuela isJessica Berlanga
Jessica Berlanga
Jose Yenque isKike Camara
Kike Camara
Miguel Couturier isGeneral Salomón Duarte
General Salomón Duarte
Gabriel Heads isAgent Bell
Agent Bell

PËRSHKRIMI

Pasi merr pjesë në një konkurs bukurie në Tijuana, një grua e re bëhet dëshmitare e një vrasjeje në lidhje me drogën dhe detyrohet të punojë për bandën e drogës.

TITULLI ORIGJINALMiss Bala
VLERSIMI IMDb6.5 7,165 votes
VLERSIMI TMDb6.3 32 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...