Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Miss March (2009) HD

Miss March (2009) HD

After four years in a coma, Eugene Pratt is going to be reunited with his high school sweetheart... on pages 95-97.Mar. 13, 2009 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Zach Cregger
Director

Aktoret

Zach Cregger isEugene Bell
Eugene Bell
Trevor Moore isTucker Cleigh
Tucker Cleigh
Raquel Alessi isCindi Whitehall
Cindi Whitehall
Craig Robinson isHorsedick.MPEG
Horsedick.MPEG
Carrie Keagan isNGTV Reporter
NGTV Reporter
Slade Pearce isYoung Eugene
Young Eugene
Remy Thorne isYoung Tucker
Young Tucker

Pershkrimi

Një djalë i ri zgjohet  nga një gjendje kome prej katër vjetësh dhe merr vesh se e dashura e tij e dikurshme tashmë është topmodele dhe prezantohet në të gjitha revistat  e mëdha të  botës së modës .

Titulli origjinalMiss March
Vleresimi IMDb5.0 18,766 votes
Vleresimi TMDb5.2 63 votes