Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mission: Impossible – Fallout (2018) HD

Mission: Impossible – Fallout (2018) HD

Some Missions Are Not A ChoiceJul. 26, 2018
Your rating: 10
8.9 32 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Henry Cavill isAugust Walker
August Walker
Simon Pegg isBenji Dunn
Benji Dunn
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Alec Baldwin isAlan Hunley
Alan Hunley
Sean Harris isSolomon Lane
Solomon Lane

Pershkrimi

 Kur një mision i FMN përfundon keq, bota ballafaqohet me pasoja të tmerrshme. Ndërsa Ethan Hunt e merr atë me vete për të përmbushur informimin e tij fillestar, CIA fillon të vërë në dyshim besnikërinë e tij dhe motivet e tij. Ekipi i FMN-së e gjen veten në një garë kundër kohës, e ndjekur nga vrasësit gjatë përpjekjes për të parandaluar një katastrofë globale.

Titulli origjinalMission: Impossible - Fallout
Vleresimi IMDbN/A votes