Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Money Talks (1997) HD

Money Talks (1997) HD

This ain't no buddy movie.Aug. 22, 1997 97 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Brett Ratner
Director

Aktoret

Chris Tucker isFranklin Hatchett
Franklin Hatchett
Charlie Sheen isJames Russell
James Russell
Heather Locklear isGrace Cipriani
Grace Cipriani
Paul Sorvino isGuy Cipriani
Guy Cipriani
Veronica Cartwright isConnie Cipriani
Connie Cipriani

Pershkrimi

Një xhambaz pasi kërkohet nga policia dhe kriminelët, bën marrëveshje me një gazetar televiziv për mbrojtje….

Titulli origjinalMoney Talks
Vleresimi IMDb6.2 votes
Vleresimi TMDb5.9 148 votes
Loading...