Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Monos – HD

Monos – HD

Sep. 05, 2019 103 Min.
Your rating: 0
5 3 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në majë të një mali, tetë adoleshent gueril me armë kujdesen për një peng edhe për një lopë. Duke luajtur lojëra dhe duke bërë rituale si kulte, fëmijët janë të lirë në xhungël, por kur pengu përpiqet të arratiset, fillojnë problemet…

Titulli origjinal Monos
Vlerësimi IMDb 7.3 votes
Vlerësimi TMDb 7.3 35 votes
Loading...