Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mortal Engines (2018) HD

Mortal Engines (2018) HD

Some scars never healDec. 05, 2018 128 Min.
Your rating: 0
9.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Hera Hilmar isHester Shaw
Hester Shaw
Robert Sheehan isTom Natsworthy
Tom Natsworthy
Hugo Weaving isThaddeus Valentine
Thaddeus Valentine
Jihae isAnna Fang
Anna Fang
Ronan Raftery isBevis Pod
Bevis Pod
Leila George isKatherine Valentine
Katherine Valentine
Patrick Malahide isMagnus Crome
Magnus Crome
Colin Salmon isChudleigh Pomeroy
Chudleigh Pomeroy

PËRSHKRIMI

Në një botë post-apokaliptike ku qytetet ecin si të ishin makina dhe ndeshen me njëri tjetrin për të mbijetuar. Dy të rinj njihen në Londër dhe duhet të ndalojnë një konspiracion që mund të shkatërroj çdo gjë dhe do të ndryshojë rrjedhën e jetës së tij përgjithmonë….

TITULLI ORIGJINALMortal Engines
VLERSIMI IMDb6.3 votes
VLERSIMI TMDb6 604 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...