Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Moving Parts (2017) HD

Moving Parts (2017) HD

Mar. 27, 2018 104 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Jerry Hayes
Director

AKTORËT

T.J. Storm isJim Kalani
Jim Kalani
Harley Wallen isSeth Nichols
Seth Nichols
Calhoun Koenig isJade Kalani
Jade Kalani

PËRSHKRIMI

-Dy çifte shumë të kundërt janë tërhequr në botën e krimit të organizuar dhe nuk do shumë kohë që të kuptohet se asgjë dhe askush nuk është ashtu si duket…

TITULLI ORIGJINALMoving Parts
VLERSIMI IMDb5.5 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...