Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mowgli: Legend of the Jungle (2018) HD

Mowgli: Legend of the Jungle (2018) HD

The greatest journey is finding where you belongNov. 25, 2018 105 Min.
Your rating: 0
10 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Andy Serkis
Director

AKTORËT

Christian Bale isBagheera (voice)
Bagheera (voice)
Cate Blanchett isKaa (voice)
Kaa (voice)
Benedict Cumberbatch isShere Khan (voice)
Shere Khan (voice)
Naomie Harris isNisha (voice)
Nisha (voice)
Andy Serkis isBaloo (voice)
Baloo (voice)
Peter Mullan isAkela (voice)
Akela (voice)
Jack Reynor isBrother Wolf (voice)
Brother Wolf (voice)
Eddie Marsan isVihaan (voice)
Vihaan (voice)
Tom Hollander isTabaqui (voice)
Tabaqui (voice)

PËRSHKRIMI

Një fëmijë i rritur nga ujqërit duhet të përballet me një tigër famëkeq të quajtur Sher Kan, si dhe me prejardhjen e tij..

TITULLI ORIGJINALMowgli: Legend of the Jungle
VLERSIMI TMDb6.9 173 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...