Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mr. Nice Guy (1997) HD

Mr. Nice Guy (1997) HD

Fight first. Apologize later.Jan. 31, 1997 113 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një shef kuzhine kinez përfshihet aksidentalisht me një reportere lajmesh e cila filmoi një marrëveshje droge e cila shkoi keq dhe tani përndiqet nga bandat që duan të marrin videokasetën…

Titulli origjinal一個好人
Vleresimi IMDb6.2 votes
Vleresimi TMDb6.2 241 votes