Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mud (2012) HD

Mud (2012) HD

People just sometimes forget why they fell in love in the first place.May. 01, 2013 (USA)130 Min.PG-13
Your rating: 1
1 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Dy djem të rinj njihen me një të arratisur në një ishull dhe bëjnë një pakt midis tyre në mënyrë që ky i fundit t’u shpëtoje një bande gjuetarësh të cilët duan të marrin hak për një vrasje që ky ka kryer.

TITULLI ORIGJINALMud
VLERSIMI IMDb7.4 141,955 votes
VLERSIMI TMDb6.9 948 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...