Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Murder Mystery (2019) HD

Murder Mystery (2019) HD

First class problems. Second class detectives. May. 25, 2019 97 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Adam Sandler isNicholas "
Nicholas "
Jennifer Aniston isAudrey Spitz
Audrey Spitz
Luke Evans isCharles Cavendish
Charles Cavendish
Gemma Arterton isGrace Ballard
Grace Ballard
Adeel Akhtar isMaharajah
Maharajah
Dany Boon isInspector Laurent de la Croix
Inspector Laurent de la Croix
Luis Gerardo Méndez isJuan Carlos Rivera
Juan Carlos Rivera
John Kani isColonel Ulenga
Colonel Ulenga
Terence Stamp isMalcolm Quince
Malcolm Quince
Shiori Kutsuna isSuzy Nakamura
Suzy Nakamura

Permbledhje

Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i drejton në një aventurë ku e gjejnë veten të akuzuar për vrasjen e një miliardieri të moshuar.

Titulli origjinal Murder Mystery
Vlerësimi IMDb 6.0 votes
Vlerësimi TMDb 6.3 1680 votes
Loading...