Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Museo (2018) +18

Museo (2018) +18

Based on the largest heist in Mexico's historyAug. 23, 2018 127 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Leonardo Ortizgris isBenjamín Wilson
Benjamín Wilson
Alfredo Castro isDr. Núñez
Dr. Núñez
Lisa Owen isMrs. Núñez
Mrs. Núñez
Leticia Brédice isSherezada Ríos
Sherezada Ríos
Bernardo Velasco isBosco Huerta
Bosco Huerta
Ilse Salas isSilvia Núñez
Silvia Núñez

PËRSHKRIMI

Ky film përmban skena jo të përshtatshme për fëmijët dhe përfshin lakuriqësinë dhe përdorimin e drogës. Këshillohet për më të rritur. Kjo histori është kopje e origjinalit. Në vitin 1985, një grup kriminelësh tallen me sigurinë e Muzeut Kombëtar të Antropologjisë në qytetin e Meksikës për të nxjerrë 140 sende arkeologjike nga vitrinat e tyre…

TITULLI ORIGJINALMuseo
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb6.5 37 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...