Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Never Back Down (2016) HD

Never Back Down (2016) HD

Jun. 07, 2016 (USA)101 Min.R
Your rating: 0
8.9 14 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Josh Barnett isBrody James
Brody James
Gillian White isMyca Cruz
Myca Cruz
Damian Mavis isCage fighter
Cage fighter
Creighton Mark Johnson isTrainer (as Creighton Mark Johnsom)
Trainer (as Creighton Mark Johnsom)

PËRSHKRIMI

Kejs Uolker do të udhëtoje ne Tajlandë për të ndihmuar shokun e tij të përgatitet për një ndeshje mjaft të rëndësishme. Gjate kësaj kohe Kejs do të përballet me sfida morale dhe fizike. Mënyra si i përballon ato, do të nxjerre ne pah qe ai është një kampion i padiskutueshëm.

TITULLI ORIGJINALNever Back Down: No Surrender
VLERSIMI IMDb6.5 3,118 votes
VLERSIMI TMDb7 51 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...