Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Never Back Down (2016) HD

Never Back Down (2016) HD

Jun. 07, 2016 (USA)101 Min.R
Your rating: 10
9.3 16 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Josh Barnett isBrody James
Brody James
Gillian White isMyca Cruz
Myca Cruz
Damian Mavis isCage fighter
Cage fighter
Creighton Mark Johnson isTrainer (as Creighton Mark Johnsom)
Trainer (as Creighton Mark Johnsom)

Permbledhje

Kejs Uolker do të udhëtoje ne Tajlandë për të ndihmuar shokun e tij të përgatitet për një ndeshje mjaft të rëndësishme. Gjate kësaj kohe Kejs do të përballet me sfida morale dhe fizike. Mënyra si i përballon ato, do të nxjerre ne pah qe ai është një kampion i padiskutueshëm.

Titulli origjinalNever Back Down: No Surrender
Vlerësimi IMDb6.5 3,118 votes
Vlerësimi TMDb7 51 votes