Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Never Heard (2018)

Never Heard (2018)

Let go and let God handle itNov. 01, 2018 89 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Josh Webber
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Aron Dejvis akuzohet për vrasje të dyfishtë dhe kalon vite në burg duke qenë i pafajshëm. Shqetësimi i tij më i madh është i biri, Xheileni, i cili endet rrugëve të Los Anxhelosit. A do ta arrijë Aroni të provojë pafajësinë e tij dhe mbi të gjitha, të rifitojë kohën e humbur si baba dhe bashkëshort?

TITULLI ORIGJINALNever Heard
VLERSIMI IMDb5.0 votes
VLERSIMI TMDb8 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...