Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Neverland – Part 1 (2011) HD

Neverland – Part 1 (2011) HD

Feb. 21, 2019
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Director

Aktoret

Pershkrimi

Jetimi Piter dhe miqtë e tij e nxjerrin jetesën si hajdutë xhepash dhe Xhimi Gremçi, mësuesi i skermës, është tutori i tyre. Duke u munduar të kapte një sferë magjike, i bie nga duart dhe gjithë grupi i tyre transportohet në Askund.

Vleresimi IMDb7.1 votes