Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
New World (2013) HD

New World (2013) HD

Three Men Three Ways To A DifferentFeb. 21, 2013 (South Korea)134 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Lee Jung-jae isLee Ja-sung
Lee Ja-sung
Choi Min-sik isSection chief Kang Hyung-chul
Section chief Kang Hyung-chul
Park Sung-woong isLee Joong-gu
Lee Joong-gu
Hwang Jeong-min isJung Chung
Jung Chung
Song Ji-hyo isShin Woo
Shin Woo
Choi Il-hwa isDirector Jang Su-ki
Director Jang Su-ki
Park Seo-Yeon isHan Joo-kyung
Han Joo-kyung
Jang Gwang isDirector Yang
Director Yang
Park In-Soo isKorean-Chinese hitman 3
Korean-Chinese hitman 3
Jung Young-ki isKorean-Chinese hitman 4
Korean-Chinese hitman 4

Pershkrimi

Ky film paraqet konfliktin midis policisë dhe mafias nga këndveshtrimi i një polici të infiltruar.

Titulli origjinal신세계
Vleresimi IMDb7.6 14,301 votes
Vleresimi TMDb7.1 96 votes