Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Nine Dead (2010) HD

Nine Dead (2010) HD

It doesn't have to end this wayJan. 01, 2010 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Komunikimi është çelësi për mbijetesën e nëntë të huajve të cilët janë rrëmbyer nga një person i armatosur dhe i maskuar dhe u thotë se njëri prej tyre do të vdes çdo dhjetë minuta derisa ata të zbulojnë se pse ata janë të …

TITULLI ORIGJINALNine Dead
VLERSIMI IMDb5.5 9,948 votes
VLERSIMI TMDb5.4 63 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...