Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Nitro Rush (2016) HD

Nitro Rush (2016) HD

Aug. 31, 2016 (South Korea)96 Min.R
Your rating: 0
6.3 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Gjejmë Maksin në burg, pas humbjes së gruas së tij të re. Kur mëson se djali i tij Theo është punësuar nga një organizatë kriminale, Maxi do rrezikojë gjithçka për ta shpëtuar. Ndjekjet e tij me makina dhe aftësitë atletike provojnë të jenë shumë të vlefshme.

TITULLI ORIGJINALNitro Rush
VLERSIMI IMDb5.1 205 votes
VLERSIMI TMDb7 3 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...