Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
No Retreat, No Surrender (1986) HD

No Retreat, No Surrender (1986) HD

Tonight, He either fights for his life or he'll be running for the rest of it.May. 02, 1986 (USA, Hong Kong)85 Min.PG
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Kurt McKinney isJason Stillwell
Jason Stillwell
Jean-Claude Van Damme isIvan Kraschinsky the Russian
Ivan Kraschinsky the Russian
J.W. Fails isR.J. Madison
R.J. Madison
Kathie Sileno isKelly Reilly
Kelly Reilly
Tai Chung Kim isSensei Lee
Sensei Lee

PËRSHKRIMI

Xhejsoni një fans i Bruce Lee, është rrahur disa herë dhe trajnuar nga fantazma e Lee. Xhejsoni atëherë duhet të përdor aftësitë e fituara rishtas për të ruajtur Seattle nga një organizate e krimit…

TITULLI ORIGJINALNo Retreat, No Surrender
VLERSIMI IMDb5.6 12,328 votes
VLERSIMI TMDb5.6 72 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...