Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Nocturnal Animals (2016) HD

Nocturnal Animals (2016) HD

When you love someone you can't just throw it awayNov. 04, 2016 (USA)116 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Ford
Director

Aktoret

Amy Adams isSusan Morrow
Susan Morrow
Jake Gyllenhaal isEdward Sheffield / Tony Hastings
Edward Sheffield / Tony Hastings
Michael Shannon isBobby Andes
Bobby Andes
Isla Fisher isLaura Hastings
Laura Hastings
Armie Hammer isHutton Morrow
Hutton Morrow
Ellie Bamber isIndia Hastings
India Hastings
Karl Glusman isLou Bates
Lou Bates
Laura Linney isAnne Sutton
Anne Sutton

Permbledhje

Një pronare e pasur e një galerie arti, përndiqet nga romani i ish-burrit të saj. Një triller i dhunshëm që ajo e interpreton si një tregim hakmarrje.

Titulli origjinalNocturnal Animals
Vlerësimi IMDb7.5 122,158 votes
Vlerësimi TMDb7.1 1290 votes