Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Notebook (2019) HD

Notebook (2019) HD

Mar. 29, 2019 115 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Nitin Kakkar
Director

Aktoret

Permbledhje

Një ish-oficer ushtrie, Kabir, bëhet mësues në një shkollë në gjendje të mjerueshme. Gjërat marrin kthesë kur Kabiri gjen një fletore, të lënë pas nga mësuesja e vitit të kaluar, Firdaus.

Titulli origjinalNotebook
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb5.6 9 votes