Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Obey (2018) HD

Obey (2018) HD

Apr. 22, 2018 96 Min.
Your rating: 0
6.3 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

19-vjeçari Lion kthehet në shtëpi për t’u kujdesur për mamanë e tij të alkoolizuar.I dëshpëruar nga mungesa e edukimit dhe e parave, gjen paqe tek boksi. Takimi me bukuroshen Tuigi e vë në dilemë nëse duhet t’i bashkohet protestave mbi vrasjen e një njeriu me ngjyrë në lagjen e tij, apo një jete të re me të…

Titulli origjinalObey
Vleresimi IMDb5.5 votes
Vleresimi TMDb7.3 3 votes