Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Obsessed (2014) +18

Obsessed (2014) +18

May. 14, 2014 132 Min.
Your rating: 0
7.7 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Kim Dae-woo
Director

AKTORËT

Song Seung-heon isColonel Kim Jin-pyeong
Colonel Kim Jin-pyeong
Lim Ji-yeon isJong Ga-heun
Jong Ga-heun
Jo Yeo-jeong isLee Sook-jin
Lee Sook-jin
On Ju-wan isKyung Woo-jin
Kyung Woo-jin
Park Hyuk-kwon isLieutenant Colonel Choi
Lieutenant Colonel Choi
Kim Hye-na isUnit 6 woman
Unit 6 woman
Um Tae-goo isWarrant Officer Kim
Warrant Officer Kim
Lee Seung-joon isChief medical officer
Chief medical officer
Bae Seong-woo isJo Hak-Soo
Jo Hak-Soo

PËRSHKRIMI

Historia e shkurtër e dashurisë midis një komandanti dhe bashkëshortes së kapitenit të tij, gjatë luftës së Koresë me Vietnamin…

TITULLI ORIGJINAL인간중독
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb6.9 15 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...