Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
On My Skin (2018) HD

On My Skin (2018) HD

Feb. 19, 2019
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Director

Aktoret

Pershkrimi

Historia e vertetë e rasteve gjyqesore te viteve të fundit. Stefano Cucchi u arrestua per ne krim të vogël dhe u vdiq pas arrestimit të tij. Brenda një jave, një familje ndryshoi përgjithmone..

Vleresimi IMDb7.4 votes