Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Once (2007) HD

Once (2007) HD

How often do you find the right person?Mar. 23, 2007 (Ireland)85 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një mjuzikëll i ditëve moderne flet për një busker dhe një emigrant dhe javën e tyre plot ngjarje në Dublin, si ata shkruajnë, lexojnë dhe regjistrojn këngë që tregojnë historinë e tyre të dashurisë.

Titulli origjinalOnce
Vlerësimi IMDb7.9 96,043 votes
Vlerësimi TMDb7.3 403 votes