Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Once Upon a Time in… Hollywood (2019)

Once Upon a Time in… Hollywood (2019)

In this town, it can all change… like that.Jul. 25, 2019 161 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Brad Pitt isCliff Booth
Cliff Booth
Margot Robbie isSharon Tate
Sharon Tate
Emile Hirsch isJay Sebring
Jay Sebring
Timothy Olyphant isJames Stacy
James Stacy
Julia Butters isTrudi Fraser
Trudi Fraser
Austin Butler isCharles "
Charles "
Bruce Dern isGeorge Spahn
George Spahn

PËRSHKRIMI

Një aktor i zbehur televiziv dhe marifeti i tij i dyfishtë përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit gjatë viteve të fundit të Epokës së Artë të Hollivudit në 1969 Los Angeles.

TITULLI ORIGJINALOnce Upon a Time in Hollywood
VLERSIMI TMDb7.6 470 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...