Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Once Were Warriors (1994) HD

Once Were Warriors (1994) HD

A family in crisis, a life in chaos... Nothing is more powerful than a mother's love.Sep. 02, 1994 99 Min.
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Lee Tamahori
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një dramë në lidhje me një familje maori në Auckland, Zelanda e Re. Lee Tamahori tregon historinë e vullnetit të fortë të Beth Hekës për të mbajtur familjen e saj së bashku gjatë kohës së papunësisë dhe abuzimit nga burri i saj i dhunshëm dhe alkoolik.

Titulli origjinalOnce Were Warriors
Vleresimi IMDb7.9 votes
Vleresimi TMDb7.7 142 votes