Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
One Wild Moment (2015) HD

One Wild Moment (2015) HD

Jun. 24, 2015 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Dy miq marrin vajzat e tyre me vete me pushime në plazh dhe e gjejnë veten në një situatë të çuditshme. Një ribërje e filmit të 1977 “Një moment rrëmbimi”.

TITULLI ORIGJINALUn moment d'égarement
VLERSIMI IMDb6.3 votes
VLERSIMI TMDb5.7 567 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...