Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Open Grave (2013) HD

Open Grave (2013) HD

The moment you wake up, the nightmare begins.Aug. 13, 2013 (USA, Hungary)102 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë, ose nëse ai vetë është vrasësi.

Titulli origjinalOpen Grave
Vleresimi IMDb6.3 22,785 votes
Vleresimi TMDb5.9 216 votes