Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Operation Mekong (2016) HD

Operation Mekong (2016) HD

Sep. 30, 2016 (China, Hong Kong)140 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Bazuar në ngjarjet e vërteta të njohura si Masakra e Mekongut, ku 2 anije kineze u zunë në pritë dhe vdiqën 13 peshkatarë, Kina ngriti menjëherë një grup të veçantë, për të shkatërruar organizatën Trekëndëshi i Artë që bënte ligjin në lumë dhe tek zonat përreth.

TITULLI ORIGJINALMei Gong He Xing Dong
VLERSIMI IMDb6.8 1,822 votes
VLERSIMI TMDb7 21 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...