Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Orbiter 9 (2017) HD

Orbiter 9 (2017) HD

Love will set you freeApr. 07, 2017 (Spain)95 Min.R
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.

Titulli origjinalÓrbita 9
Vlerësimi IMDb5.4 345 votes
Vlerësimi TMDb5.8 12 votes