Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Our House (2018) HD

Our House (2018) HD

The dead are sending you a signalJul. 27, 2018 90 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një gjeni i ri krijon aksidentalisht një pajisje që përforcon aktivitetin paranormal brenda shtëpisë së familjes së tij. Si pasojë ai rikthen përsëri shpirtrat e familjarëve por bashkë me ta liron dhe gjëra shumë më të frikshme…

Titulli origjinalOur House
Vleresimi IMDb5.4 votes
Vleresimi TMDb5.9 9 votes