Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Out of the Furnace (2013) HD

Out of the Furnace (2013) HD

Sometimes your battles choose you.Dec. 06, 2013 (UK, USA)116 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Scott Cooper
Director

Aktoret

Christian Bale isRussell Baze
Russell Baze
Zoe Saldana isLena Taylor
Lena Taylor
Woody Harrelson isHarlan DeGroat
Harlan DeGroat
Sam Shepard isGerald '
Gerald '
Willem Dafoe isJohn Petty
John Petty
Forest Whitaker isChief Wesley Barnes
Chief Wesley Barnes
Casey Affleck isRodney Baze Jr.
Rodney Baze Jr.
Boyd Holbrook isTattooed Guy
Tattooed Guy
Tom Bower isDan Dugan
Dan Dugan
Gordon Michaels isBergen County Officer
Bergen County Officer

Pershkrimi

Kur Rodney Baze zhduket në mënyrë të mistershme dhe ligji nuk vepron aq shpejt sa duhet, vëllai i tij më i madh Russell (Christian Bale), merr çështjen në duart e tij për të vendosur drejtësi.

Titulli origjinalOut of the Furnace
Vleresimi IMDb6.8 87,108 votes
Vleresimi TMDb6.5 631 votes