Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Outbreak (1995) HD

Outbreak (1995) HD

Kjo kafshë mbart një virus vdekjeprurës ... dhe kriza më e madhe mjekësore në botë do të ndodhë.Mar. 10, 1995 127 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Dustin Hoffman isSam Daniels
Sam Daniels
Rene Russo isRobby Keough
Robby Keough
Morgan Freeman isBilly Ford
Billy Ford
Kevin Spacey isCasey Schuler
Casey Schuler
Donald Sutherland isDonald McClintock
Donald McClintock
Patrick Dempsey isJimbo Scott
Jimbo Scott
Benito Martinez isDr. Julio Ruiz
Dr. Julio Ruiz
Malick Bowens isDr. Raswani
Dr. Raswani
Zakes Mokae isDr. Benjamin Iwabi
Dr. Benjamin Iwabi

Permbledhje

Një virus vdekjeprurës i cili shperndahet ne ajer gjen rrugën e tij në SHBA dhe fillon të vrasë njerëz me një shpejtësi epidemike. Detyra e  Sam Daniels është të ndalojë përhapjen e virusit nga një qytet i vogël, i cili duhet të karantinohet, dhe të parandalojë një reagim të tepërt nga Shtëpia e Bardhë.

Titulli origjinalOutbreak
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.5 1134 votes