Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Pain and Glory – HD

Pain and Glory – HD

Mar. 22, 2019 114 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Antonio Banderas isSalvador Mallo
Salvador Mallo
Asier Etxeandia isAlberto Crespo
Alberto Crespo
Leonardo Sbaraglia isFederico Delgado
Federico Delgado
Nora Navas isMercedes
Mercedes
Julieta Serrano isOld Jacinta
Old Jacinta
Asier Flores isYoung Salvador
Young Salvador
Susi Sánchez isPious Woman from Paterna
Pious Woman from Paterna

Permbledhje

Një regjisor filmash reflekton për zgjedhjet që ka bërë në jetë ndërkohë që e shkuara dhe e tashmja përplasen me njëra tjetrën përballë tij…

Titulli origjinal Dolor y gloria
Vlerësimi IMDb 7.7 votes
Vlerësimi TMDb 7.6 587 votes
Loading...