Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Palm Trees in the Snow (2015) HD

Palm Trees in the Snow (2015) HD

Based on thousands of real storiesDec. 25, 2015 164 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Spanja, 1953. Kilian është një djalë i ri nga malet Huesca që udhëton me vëllain e tij në ishullin e Fernando Poo, një provincë e Guinea Spanjës në Afrikë, për të punuar në plantacionin e kakaos së babait të tij. Pasi të ketë, ai fillon një udhëtim prej njëzet vjetësh drejt pjekurisë dhe dijes, edhe pse ai do të duhet të merret me dhimbje dhe humbje.

TITULLI ORIGJINALPalmeras en la nieve
VLERSIMI IMDb7.5 votes
VLERSIMI TMDb7.4 211 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...