Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Papa ou Maman (2015) HD

Papa ou Maman (2015) HD

Feb. 04, 2015 (France, Belgium)85 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Florence dhe Vincent Leroy janë të suksesshëm në një biznes, jan të martuar dhe kan fëmijë. Gjthqka kthehet në një makth , kur papritmas vendosin te divorcohen .

Titulli origjinalPapa ou maman
Vlerësimi IMDb6.0 2,532 votes
Vlerësimi TMDb5.9 285 votes