Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Parasite (2019) HD

Parasite (2019) HD

Misplaced FamilyhoodMay. 30, 2019 132 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Bong Joon-ho
Director

AKTORËT

Song Kang-ho isKim Ki-taek
Kim Ki-taek
Lee Sun-kyun isPark Dong-ik
Park Dong-ik
Cho Yeo-jeong isYeon-kyo ( Mr. Park'
Yeon-kyo ( Mr. Park'
Choi Woo-shik isKi-woo ( Ki-taek'
Ki-woo ( Ki-taek'
Park So-dam isKi-jung ( Ki-taek'
Ki-jung ( Ki-taek'
Lee Jung-eun isMoon-gwang
Moon-gwang
Chang Hyae-jin isChung-sook ( Ki-taek'
Chung-sook ( Ki-taek'
Jung Ji-so isDa-hye ( Mr. Park'
Da-hye ( Mr. Park'
Jung Hyeon-jun isDa-song ( Mr. Park'
Da-song ( Mr. Park'

PËRSHKRIMI

Të gjithë të papunët , familja e Ki-taek merr interes të veçantë për parqet e pasura dhe magjepsëse për jetesën e tyre derisa të përzihen në një incident të papritur.

TITULLI ORIGJINAL기생충
VLERSIMI IMDb8.6 votes
VLERSIMI TMDb8.7 431 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...