Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Peacemaker (1997) HD

The Peacemaker (1997) HD

How do you get the world's attention? Sep. 26, 1997 (USA) 124 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes
Loading...

Video trailer

Foto

Drejtor

Mimi Leder
Director

Aktoret

George Clooney isLt. Col. Thomas Devoe
Lt. Col. Thomas Devoe
Nicole Kidman isDr. Julia Kelly
Dr. Julia Kelly
Marcel Iureș isDusan Gavrich
Dusan Gavrich
Goran Visnjic isBazta Sergeant
Bazta Sergeant
Armin Mueller-Stahl isDimitri Vertikoff
Dimitri Vertikoff
Aleksandr Baluev isGeneral Aleksandr Kodoroff
General Aleksandr Kodoroff
Rene Medvesek isVlado Mirich
Vlado Mirich
Gary Werntz isTerry Hamilton
Terry Hamilton

Permbledhje

Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet тë gjejn armët e vjedhura bërthamore ruse para se ata të përdoren nga terroristët.

Titulli origjinal The Peacemaker
Vlerësimi IMDb 5.9 47,751 votes
Vlerësimi TMDb 5.7 216 votes
Loading...