Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Peacemaker (1997) HD

The Peacemaker (1997) HD

How do you get the world's attention?Sep. 26, 1997 (USA)124 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Mimi Leder
Director

AKTORËT

George Clooney isLt. Col. Thomas Devoe
Lt. Col. Thomas Devoe
Nicole Kidman isDr. Julia Kelly
Dr. Julia Kelly
Marcel Iureș isDusan Gavrich
Dusan Gavrich
Goran Visnjic isBazta Sergeant
Bazta Sergeant
Armin Mueller-Stahl isDimitri Vertikoff
Dimitri Vertikoff
Aleksandr Baluev isGeneral Aleksandr Kodoroff
General Aleksandr Kodoroff
Rene Medvesek isVlado Mirich
Vlado Mirich
Gary Werntz isTerry Hamilton
Terry Hamilton

PËRSHKRIMI

Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet тë gjejn armët e vjedhura bërthamore ruse para se ata të përdoren nga terroristët.

TITULLI ORIGJINALThe Peacemaker
VLERSIMI IMDb5.9 47,751 votes
VLERSIMI TMDb5.7 216 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...