Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
An Elephant’s Journey (2018) HD

An Elephant’s Journey (2018) HD

Apr. 16, 2018 87 Min.
Your rating: 0
10 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Sam Ashe Arnold isPhoenix Wilder
Phoenix Wilder
Hlomla Dandala isCol. Ibori
Col. Ibori
Louis Minnaar isBlake Von Stein
Blake Von Stein

Pershkrimi

Një djalë jetim i humbur dhe një elefant gjigant do të bëhen një skuadër për të rrëzuar një bandë gjuetarësh elefantësh të jashtëligjshëm…

Titulli origjinalPhoenix Wilder And The Great Elephant Adventure
Vleresimi IMDb5.5 votes