Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Pitch Black (2000) HD

Pitch Black (2000) HD

Don't be afraid of the dark. Be afraid of what's in the darkFeb. 18, 2000 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

David Twohy
Director

Aktoret

Vin Diesel isRichard B. Riddick
Richard B. Riddick
Radha Mitchell isCarolyn Fry
Carolyn Fry
Cole Hauser isWilliam J. Johns
William J. Johns
Lewis Fitz-Gerald isParis P. Ogilvie
Paris P. Ogilvie
Rhiana Griffith isJack / Jackie
Jack / Jackie
Simon Burke isGreg Owens
Greg Owens
Les Chantery isSuleiman
Suleiman

Pershkrimi

Një ekuipazh i një anije transporti ngecin në një planet plot me krijesa të etura për gjak që dalin të gostisin natën. Por ata mësojnë se një eklips një mujor është gati për të ndodhur dhe…

Titulli origjinalPitch Black
Vleresimi IMDb7.1 199,559 votes
Vleresimi TMDb6.7 1571 votes