Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
PlayBack (2012) HD

PlayBack (2012) HD

Picture. Evil.Mar. 09, 2012 (USA)95 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një polic heton rastin e një fatkeqësi të humbur lokale, edhe pse ai zbulon një sekret të errët që ka shpërthyer në qytetin e tij, dhe një frym e keqe që nuk do të ndalet në asgjë për të gjetur trashëgimtarin e tij.

Titulli origjinalPlayback
Vleresimi IMDb4.3 4,244 votes
Vleresimi TMDb3.7 34 votes
Loading...