Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Plus One (2019) HD

Plus One (2019) HD

Apr. 28, 2019 98 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Jeff Chan
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Beni dhe Alisa, shokë që prej gjimnazit, duke qenë ende singëll, bien dakord të shoqërojnë njëri-tjetrin në çdo dasmë ku i kanë ftuar. Por, shoqëria e gjatë dhe e fortë do të vihet në provë, pas një nate kur ata i kalojnë kufijtë e shoqërisë

TITULLI ORIGJINALPlus One
VLERSIMI IMDb6.6 votes
VLERSIMI TMDb7.3 8 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...