Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Pokemon the Movie: I Choose You (2017) HD

Pokemon the Movie: I Choose You (2017) HD

Jul. 15, 2017 98 Min.
Your rating: 10
9.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kjo është historia se si Ash dhe Pikachu u takuan së pari. Në fillim, Pikachu ishte i pabindur ndaj Ash, por Ash dëshironte të ishte vetëm miq me Pikachu. Ditën që u nisën nga Pallet Town, të dy këta panë një fluturim Ho-Oh dhe bënë një premtim për ta takuar atë.

Titulli origjinal劇場版ポケットモンスター キミにきめた!
Vleresimi IMDb6.7 1,000 votes
Vleresimi TMDb7.1 112 votes
Loading...