Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Polar (2019) HD

Polar (2019) HD

If the job doesn't kill you, retirement willJan. 25, 2019 119 Min.
Your rating: 0
10 10 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Kur një vrasës i pensionuar e kupton se është si dëm për kompaninë ku ai punonte nga punëdhënësi i tij i vjetër ai mbërthen në lojë duke shkuar kokë për kokë me një bandë vrasësish të rinj dhe të pamëshirshëm.

TITULLI ORIGJINALPolar
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb6.6 49 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...