Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Polterheist (2018) HD

Polterheist (2018) HD

Oct. 15, 2019
Your rating: 0
8 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Dy gangsterëve u janë dhënë 72 orë për të gjetur se ku janë paratë e vjedhura të shefit të tyrë. Wshtë vetëm një njeri që mund t’ua tregoj, por ata e kanë vrarë. Për të gjetur paratë dhe për të mos vdekur, ata lidhen me një telepatike që mund të flasë me të vdekur.

VLERSIMI IMDb5.1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...