Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
DVD
Portrait of a Lady on Fire – DVD

Portrait of a Lady on Fire – DVD

Don't regret. Remember.Sep. 18, 2019 119 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një ishull të izoluar të Britanisë në fund të shekullit të tetëmbëdhjetë, një piktore detyrohet të pikturojë portretin e martesës së një vajze të re.

Titulli origjinalPortrait de la jeune fille en feu
Vlerësimi IMDb8.3 votes
Vlerësimi TMDb8.3 163 votes