Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Predators (2010) HD

Predators (2010) HD

Fear is RebornJul. 03, 2010 (USA)107 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Alice Braga isIsabelle
Isabelle
Danny Trejo isCuchillo
Cuchillo
Carey Jones isTracker Predator
Tracker Predator
Brian Steele isBerserker Predator / Falconer Predator
Berserker Predator / Falconer Predator

Permbledhje

Një grup i luftëtarëve elitar janë të ndjekur nga anëtarët e një rrace të pamëshirshme alienësh të njohur si Predators.

Titulli origjinalPredators
Vlerësimi IMDb6.4 178,473 votes
Vlerësimi TMDb5.9 1014 votes