Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Prey (2019) HD

Prey (2019) HD

Jul. 18, 2019 85 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Jolene Anderson isMadeleine'
Madeleine'
Anthony Jensen isDavid Burns
David Burns
Jody Mortara isKaren Burns
Karen Burns
Vela Cluff isYoung Madeleine
Young Madeleine

PËRSHKRIMI

Pasi u vendos në një ishull gjoja të pabanuar si një formë te rehabilitimit  një djalosh i shkollës së mesme zbulon se ai nuk është vetëm në ishull, dhe se zbulimi mund të jetë vdekjeprurës.

TITULLI ORIGJINALPrey
VLERSIMI IMDb5.9 votes
VLERSIMI TMDb5.8 4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...